Julia (14/186)

Julia

odc. 14/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Krystian Wieczorek, Michał Lewandowski, Bartosz Obuchowicz
W skrócie:Alicja dochodzi do wniosku, że córka nie chce jej pokazać swojego miejsca pracy, bo się jej wstydzi. Następnego dnia Julia zabiera matkę i Natalkę do kliniki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia chce wiedzieć, dlaczego Janek tak ostro zareagował na widok Darka. Tymczasem Alicja dochodzi do wniosku, że córka nie chce jej pokazać swojego miejsca pracy, bo się jej wstydzi. Julia stawia wszystko na jedną kartę i następnego dnia zabiera matkę i Natalkę do kliniki. Dla Moniki to doskonała okazja, by zaszkodzić rywalce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także