Julia (126/186)

Julia

odc. 126/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Maciek postanawia wypytać ciotkę Ninę o rodzinne tajemnice. Bożena zamierza zmienić wizerunek Darka i pomóc mu w zdobyciu Moniki. Julia nakłania Sławka, by wyznał prawdę Tadeuszowi i Hannie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Janek jest przekonany, że Sławek to zwykły oszust. Tymczasem Maciek postanawia wypytać ciotkę Ninę o rodzinne tajemnice. Bożena zamierza zmienić wizerunek Darka. Metamorfoza ma mu pomóc w zdobyciu Moniki. Agnieszka wychodzi ze szpitala na własne żądanie. Z kolei Julia próbuje nakłonić Sławka, aby wyznał prawdę Tadeuszowi i Hannie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także