x
Julia (120/186)

Julia

odc. 120/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Julia chce powiadomić Janka, że Agnieszka odzyskała przytomność. Telefon odbiera Monika. Julia sądzi, że Janek do niej wrócił. On nic nie pamięta. Monika wmawia mu, że spędzili razem noc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Szczęśliwa Julia chce powiadomić Janka o tym, że Agnieszka odzyskała przytomność. Gdy telefon odbiera Monika, nabiera przekonania, że Janek do niej wrócił. Tymczasem Janicki nie potrafi przypomnieć sobie, jak znalazł się w łóżku Moniki. Kobieta wmawia mu, że spędzili razem noc. Agnieszka udziela wywiadu dla telewizji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także