x
Julia (115/186)

Julia

odc. 115/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Julia i Janek pomagają Maćkowi, który wpadł w tarapaty. Monika widzi w Sławku swojego sojusznika. Janek dowiaduje się od brata, że Malicki wyznał Julii miłość. Jest gotowy o nią walczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Julia i Janek pomagają Maćkowi, który po raz kolejny wpadł w tarapaty. Monika widzi w Sławku swojego sojusznika i postanawia go pozyskać. Janek dowiaduje się od brata, że Malicki wyznał Julii miłość. Jest gotowy zawalczyć o ukochaną. Tymczasem do niej docierają wieści o rozstaniu chirurga z kosmetyczką

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także