x
Julia (114/186)

Julia

odc. 114/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Igor dowiaduje się, że Janek rozstał się z Moniką. Kosmetyczka obmyśla kolejne kroki w celu uwiedzenia młodego chirurga. Agnieszka rozmawia w klinice z Julią, co nie podoba się Sławkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Igor dowiaduje się, że Janek rozstał się z Moniką. Kosmetyczka obmyśla kolejne sztuki, by uwieść młodego chirurga. Agnieszka rozmawia w klinice z Julią, co bardzo nie podoba się Sławkowi. Uważa on, że wspólniczka nie powinna zwracać na siebie uwagi, gdyż jest to ryzykowne. Julia wyznaje Kasi, że dręczą ją wyrzuty sumienia związane z Jankiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także