x
Julia (113/186)

Julia

odc. 113/186

serial obyczajowo-komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Rosnowska, Michał Lewandowski, Krystian Wieczorek, Marta Żmuda Trzebiatowska
W skrócie:Monika jest zła na Janka. Tymczasem on informuje rodziców, że się z nią rozstał. Kosmetyczka prosi, by nie mówił o zerwaniu innym. Julia zastanawia się, czy dać Sławkowi kolejną szansę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie dziewczyny, która postanawia zmienić swoje życie. Julia (Julia Rosnowska) wkrótce wychodzi za mąż. Tuż przed ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony, Darek (Bartosz Obuchowicz), jest handlarzem narkotyków. Dziewczyna odwołuje ceremonię i ucieka z rodzinnego miasteczka. Przyjeżdża do kuzynki (Ewa Kaim), która mieszka w Krakowie. Od tej pory Julia spotyka na swojej drodze wiele osób, które pozornie bogate i spełnione zawodowo, są uwikłane w świat intryg i kłamstw. Nieoczekiwanie w mieście pojawia się również Darek, który chce odzyskać swoją ukochaną. Podczas swojej ucieczki przed byłym narzeczonym Julia przypadkiem poznaje Maćka Janickiego (Michał Lewandowski).

W tym odcinku

Monika traci panowanie nad sobą ze złości na Janka. Tymczasem on informuje rodziców, że się z nią rozstał. Tadeusz nie kryje swojego zadowolenia na wieść o tym. Kosmetyczka prosi byłego partnera, by nie mówił o zerwaniu innym. Agnieszka odwiedza Sławka i przedstawia mu plan ich działania. Julia zastanawia się, czy powinna dać mu kolejną szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także