Jim wie lepiej: Cheryl ma wolne (21)

Jim wie lepiej: Cheryl ma wolne (21)

(According to Jim: Cheryl's Day Off)

serial komediowy USA 2001   od 12 lat
Występują:James Belushi, Courtney Thorne-Smith, Kimberly Williams, Larry Joe Campbell
W skrócie:Jima zatrzymuje policjant. Okazuje się nim kolega, Danny. Jim zaprasza go na obiad. Reakcji męża nie podziela Cheryl, która pamięta zachowanie Danny'ego na ich weselu. Teraz jest inaczej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jim (James Belushi) jest przeciętnym facetem, który ma słabość do swojej pięknej żony, Cheryl (Courtney Thorne-Smith) oraz trójki swoich nad wiek rozwiniętych dzieci. Odnosi sukcesy jako szef nieźle prosperującej firmy budowlanej. W domu jest zupełnie innym człowiekiem, pełnym chłopięcej fantazji i skorym do wygłupów. Cheryl i Jim mimo odmiennych charakterów są parą, która darzy się ogromną miłością.

W tym odcinku

Jima, który łamie przepisy ruchu drogowego, zatrzymuje policjant. Okazuje się, że jest to jego kolega Danny. Podekscytowany spotkaniem Jim, zaprasza kumpla na obiad. Reakcji męża nie podziela Cheryl, która pamięta jak Danny zachowywał się na ich weselu. Jednak podczas spotkania, kolega Jima zachowuje się jak prawdziwy dżentelmen. Zwierza się, że zamienił hulaszczy tryb życia na pracę stróża prawa. Za namową Jima, wybierają się we dwóch do baru, by powspominać dawne czasy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)