Jeździec bez głowy 2: Przebudzenie (17)
(Sleepy Hollow 2: Awakening)
Występują: | Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones, Katia Winter |
---|---|
W skrócie: | Demoniczny Henry Parish powraca do Sennej Kotliny. Chce wykorzystać mistyczną księgę do przeprowadzenia mrocznego rytuału. Jeśli jego plan się powiedzie, nastąpi przebudzenie osób uprawiających czary. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
W 2013 roku, na skutek rzuconego przed wiekami zaklęcia, Ichabod Crane (Tom Mison) zmartwychwstaje po prawie 250 latach. Razem z nim zza grobu powraca mroczny jeździec bez głowy, by znów siać postrach w Sennej Dolinie. Okazuje się, że jest to dopiero początek ponurych zdarzeń. Młoda pani porucznik Abbie Mills (Nicole Beharie) pomaga Ichabodowi przystosować się do życia we współczesnym świecie. Wspólnie stawiają czoło czającemu się w miasteczku złu. Szef Abbie, kapitan Frank Irving (Orlando Jones), ma poważne zastrzeżenia co do tej współpracy. Wkrótce nawet on musi jednak przyznać, że to, co dzieje się w Sennej Dolinie, wykracza poza ramy racjonalnego myślenia.
W tym odcinku
Demoniczny Henry Parish powraca do Sennej Kotliny. Ma przy sobie mistyczną księgę, którą zamierza wykorzystać, aby przeprowadzić mroczny rytuał. Jeśli jego plan się powiedzie, nastąpi przebudzenie osób, które odziedziczyły umiejętność uprawiania czarów. Pozwoli to na stworzenie nowego sabatu. Będzie to jednak wymagało pozyskania pewnego nieoczekiwanego sojusznika.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tom Mison
jako Ichabod Crane -
Nicole Beharie
jako Abbie Mills -
Orlando Jones
jako Captain Frank Irving -
Katia Winter
jako Katrina Crane -
Lyndie Greenwood
jako Jenny Mills -
John Noble
jako Henry Parrish
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Alex Kurtzman scenariusz
-
Roberto Orci scenariusz
Zobacz także
- Czarodziejki 2: Przebudzenie (12) - serial fantasy - środa, 18 czerwca 16:25