Jeździć, obserwować (3/12)
W skrócie: | Darek będzie pracował nad projektem na bazie pontiaca chieftaina. Klient zapragnął zamienić silnik fabrycznej rzędowej szóstki na V8 z mustanga. Ekipa zajmie się też obniżeniem dachu. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
czwartek, 8 maja za 8 dni |
12:00 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
Twórcy programu odwiedzą trzy uczciwe warsztaty samochodowe. Pracują w nich specjaliści, dla których motoryzacja jest prawdziwą pasją. Przekonamy się, jakie wyzwania stawiają przed fachowcami wymagający właściciele aut. Zajrzymy do dużego warsztatu blacharsko-lakierniczego Hillford Garage, którego właścicielem jest Darek. W tym miejscu goszczą głównie samochody ze starszych roczników. W M&M Cars z Poręby spotkamy specjalizujących się głównie w BMW Łukasza i Grześka. Podejrzymy również pracę mechaników z EKG pod Poznaniem. Wiedzą oni wszystko o autach premium, a zwłaszcza o Audi.
W tym odcinku
Darek będzie pracował nad nietypowym projektem na bazie pontiaca chieftaina. Klient zapragnął zamienić silnik fabrycznej rzędowej szóstki na V8 z mustanga. Ekipa zajmie się też obniżeniem dachu i pozbawi auto lakieru. Krzysiek z EKG postanowi zrobić niespodziankę swojemu wspólnikowi i podnieść moc w jego audi a6. Po wykonaniu pracy zabierze Kubę na jazdę testową. Pokaże też na przykładzie audi, jak czyścić wtryski Adblue przy pomocy gorącej wody. Zespół z M&M Cars weźmie na warsztat dwie bmw serii 3.
Zobacz także
- Jeździć, obserwować (7/8) - serial dokumentalny - dziś, 30 kwietnia 12:00
- Jeździć, obserwować (9/16) - serial dokumentalny - dziś, 30 kwietnia 19:30 i 2 późniejsze emisje
- Jeździć, obserwować (7/12) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 14:00
- Jeździć, obserwować (8/12) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 14:45
- Jeździć, obserwować (9/12) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 15:30
- Jeździć, obserwować (10/12) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 16:15
- Jeździć, obserwować (11/12) - serial dokumentalny - sobota, 3 maja 20:00
- Jeździć, obserwować (11/16) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 14:30 i 3 późniejsze emisje
- Jeździć, obserwować (8-ost.) - serial dokumentalny - poniedziałek, 5 maja 12:00
- Jeździć, obserwować (1/12) - serial dokumentalny - wtorek, 6 maja 12:00