Jett (6/9)

Jett (6/9)

(Jett: Josie)

serial kryminalny USA 2019   dla dorosłych
Występują:Carla Gugino, Giancarlo Esposito, Elena Anaya, Michael Aronov
Reżyseria:Sebastian Gutierrez
W skrócie:Jett szykuje się do kradzieży samochodu. Poznaje zwyczaje Hilburnów, by zaplanować włamanie. Udaje jej się dostać do domu, ale prawie zostaje nakryta. Zadanie jest trudniejsze, niż przypuszczała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Daisy "Jett" Kowalski (Carla Gugino) jest kobietą sukcesu, jednakże przede wszystkim w przestępczym środowisku. Tam zyskała jako złodziejka międzynarodową sławę. Po wyjściu z więzienia stara się za wszelką cenę porzucić dawną profesję i skupić na wychowaniu kilkuletniej córeczki, Alice (Violet McGraw). Przestępczy półświatek upomina się jednak o Jett. Okoliczności zmuszają ją do podjęcia jeszcze jednego zadania. Propozycję nie do odrzucenia otrzymuje od Charliego Baudelaire'a (Giancarlo Esposito), miejscowego gangstera. Jett zostaje wysłana do Hawany, gdzie szybko wikła się w kolejne kłopoty - a to za sprawą Milana Bestica (Greg Bryk), głównego przeciwnika swojego zleceniodawcy.

W tym odcinku

Jett szykuje się do kradzieży luksusowego samochodu. Dokładnie poznaje zwyczaje Hilburnów, by zaplanować włamanie. Udaje jej się dostać do domu, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Kiedy jest w środku, prawie zostaje nakryta. Odkrywa, że zadanie będzie jeszcze trudniejsze, niż przypuszczała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także