Jett (1/9)

Jett (1/9)

(Jett: Daisy)

serial kryminalny USA 2019   dla dorosłych
Występują:Carla Gugino, Giancarlo Esposito, Elena Anaya, Michael Aronov
Reżyseria:Sebastian Gutierrez
W skrócie:Daisy ma nadzieję, że po wyjściu z więzienia zostawi za sobą złodziejskie życie i w pełni poświęci się córce. Pewien przestępca zmusza ją jednak do kradzieży pierścienia rosyjskiemu gangsterowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 26 maja
jutro
23:00 HBO 2
środa, 27 maja
pojutrze
23:00 HBO 3

Opis

Daisy "Jett" Kowalski (Carla Gugino) jest kobietą sukcesu, jednakże przede wszystkim w przestępczym środowisku. Tam zyskała jako złodziejka międzynarodową sławę. Po wyjściu z więzienia stara się za wszelką cenę porzucić dawną profesję i skupić na wychowaniu kilkuletniej córeczki, Alice (Violet McGraw). Przestępczy półświatek upomina się jednak o Jett. Okoliczności zmuszają ją do podjęcia jeszcze jednego zadania. Propozycję nie do odrzucenia otrzymuje od Charliego Baudelaire'a (Giancarlo Esposito), miejscowego gangstera. Jett zostaje wysłana do Hawany, gdzie szybko wikła się w kolejne kłopoty - a to za sprawą Milana Bestica (Greg Bryk), głównego przeciwnika swojego zleceniodawcy.

W tym odcinku

Daisy Kowalski ma nadzieję, że po wyjściu z więzienia zostawi za sobą złodziejskie życie i będzie mogła w pełni poświęcić się córce. Okazuje się, że nie będzie tak łatwo. Pewien przestępca zmusza ją, by ukradła pierścień rosyjskiemu gangsterowi na Hawanie. By wykonać zadanie, kobieta potrzebuje wsparcia dawnego partnera, który wciąż przebywa w zakładzie karnym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także