Jestem z Polski (7/9)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Karolina i Piotrek od 2012 roku mieszkają w Barcelonie. Kobieta jako wedding plannerka spełnia marzenia par z całego świata o ślubie, którego się nie zapomina. Natomiast jej mąż jest przewodnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 30 października
za 10 dni
15:40 TVN Style

Opis

Formuła programu opiera się na videoblogach Polaków, którzy mieszkają na stałe poza granicami kraju. Przedstawiają własny punkt widzenia, zabierają widzów w swoje ulubione miejsca, a także pokazują, jak naprawdę wygląda życie za granicą. Kamera odwiedzi m.in. Japonię, Stany Zjednoczone, Peru, Kolumbię, Brazylię. Kolejne odcinki poświęcone są m.in. polskiej modelce pracującej w Tokio czy autorce przewodnika po Nowym Jorku.

W tym odcinku

Karolina i Piotrek od 2012 roku mieszkają w Barcelonie w dzielnicy Poble Nou, gdzie życie toczy się w małych barach i knajpkach. Karolina jako wedding planner spełnia marzenia par z całego świata o ślubie, którego się nie zapomina. Natomiast Piotr jest profesjonalnym przewodnikiem. Wraz z grupką turystów wybiera się na wycieczkę do najmniejszego regionu winnego w Hiszpanii, gdzie produkuje się wspaniałe wina - cava i razem ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami udaje się o świcie na barcelońską plażę. Małżeństwo właśnie świętuje kolejną rocznicę ślubu.

Zobacz także