Jej twarz

Jej twarz

6.0/10 4.8/10

(The Last Face)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2016   od 16 lat
Występują:Charlize Theron, Javier Bardem, Brandon Phillips, Anna Strelkov
Reżyseria:Sean Penn
W skrócie:Miguel Leon (Javier Bardem) jest lekarzem, który pomaga ludziom w niebezpiecznych zakątkach świata. Przepełnia go wiara w sensowność tej misji. Rusza do rozdartej konfliktami zbrojnymi Liberii.
Głodna i rozdarta konfliktami Afryka tłem romansu hiszpańskiego lekarza i szefowej organizacji śpieszącej z pomocą. Nie wiadomo: śmiać się (z głupoty twórców) czy płakać (nad ich bezdusznością)?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 14 grudnia
za 7 dni
23:50 TVP 1
poniedziałek, 16 grudnia
za 9 dni
2:20 TVP 1 (powtórka)

Opis

Miguel Leon (Javier Bardem) jest charyzmatycznym hiszpańskim lekarzem, który pomaga ludziom w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Przepełnia go wiara w sensowność tej misji. Wyrusza do rozdartej konfliktami zbrojnymi Liberii, by tam leczyć ofiary walk. Tam poznaje Wren Petersen (Charlize Theron), rozsądną i odpowiedzialną rzeczniczkę charytatywnej organizacji, która wspiera pomoc medyczną w krajach trzeciego świata. Obopólna fascynacja przeradza się niespodziewanie w romans i zmusza ich do refleksji nad sobą i światem. Za produkcję reżyser Sean Penn został nominowany do Złotej Palmy na MFF w Cannes.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)