Jednostka X: Szóstki i siódemki (4)

Jednostka X: Szóstki i siódemki (4)

(X Company: Sixes & Sevens)

serial wojenny Kanada 2015
Występują:Evelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Torben Liebrecht
Reżyseria:John Strickland
W skrócie:Zespół przygotowuje przejęcie brytyjskiego lotnika, w czym pomóc ma śpiewaczka jazzowa. Harry pomaga ciężko rannej Francuzce. Niespodziewanie kobieta zaczyna rodzić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga wojna światowa. W leżącym niedaleko jeziora Ontario małym mieście spotyka się pięcioro młodych ludzi. Zostali oni wybrani do wzięcia udziału w tajnej misji. Każdy z nich jest obdarzony wyjątkowymi zdolnościami, dzięki czemu razem tworzą świetnie uzupełniającą się grupę. Wkrótce dzięki wyczerpującemu treningowi młodzi agenci nabywają kolejnych umiejętności potrzebnych do skutecznego szpiegowania Niemców w Europie, głównie we Francji. Każdy odcinek tego opartego na prawdziwych wydarzeniach serialu przedstawia inną misję, z którą mierzą się bohaterowie.

W tym odcinku

Młodzi agenci otrzymuje zadanie odnalezienia porucznika RAF-u, którego samolot został zestrzelony nad Francją. Okazuje się, że młody oficer to syn ważnej osobistości w Londynie. Aurora i jej koledzy mają się zająć przerzuceniem lotnika do Hiszpanii. Korzystają z pomocy amerykańskiej śpiewaczki jazzowej. Kobieta, za zgodą Niemców, podróżuje wraz ze swoim zespołem po Europie - między Berlinem, Rzymem a Lizboną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)