Jaś Fasola (9)

Jaś Fasola (9)

(Mr. Bean: Mind the Baby, Mr. Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1994   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Jaś Fasola jedzie do lunaparku. W drodze do wesołego miasteczka do jego samochodu przyczepia się wózek z dzieckiem. Gdy Fasola odkrywa pasażera na gapę, postanawia się nim zaopiekować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Jaś Fasola zamierza spędzić przyjemny dzień w lunaparku. W drodze do wesołego miasteczka do jego samochodu przez przypadek przyczepia się wózek z dzieckiem. Gdy Fasola odkrywa, że ma pasażera na gapę, postanawia zaopiekować się niemowlakiem. Tymczasem wokół kusi go moc atrakcji: karuzela, bingo i konkurs, w którym Jaś wygrywa rybkę akwariową. Gdy chce przejechać się na karuzeli, pojawia się pytanie - co zrobić z rybką?

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także