Jaś Fasola (5)

Jaś Fasola (5)

(Mr. Bean: The Trouble with Mr. Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1992   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Poranek pana Fasoli. Dzwoni budzik i włącza się seria wymyślnych urządzeń budzących bohatera ze snu. Jest on umówiony u dentysty. W piżamie wybiega na ulicę. Toaletę kończy w samochodzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 sierpnia
za 3 dni
13:40 TV 6

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Poranek pana Fasoli. Kiedy dzwoni budzik, włącza się seria wymyślnych urządzeń, które doprowadzają do tego, że bohater musi wstać z łóżka. W trakcie porannych czynności uświadamia sobie nagle, że jest umówiony u dentysty. W piżamie wybiega na ulicę. Podczas szalonej jazdy ulicami ubiera się i kończy toaletę w samochodzie. Udaje mu się punktualnie przybyć do lekarza. Swoim niekonwencjonalnym zachowaniem doprowadza jednak dentystę do utraty przytomności. W tej sytuacji postanawia sam zająć się swoimi zębami. Później wybiera się na piknik, gdzie nie może opędzić się od bardzo natrętnego owada.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także