Jaś Fasola (3)

Jaś Fasola (3)

(Mr. Bean: The Curse of Mr. Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1990   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Pan Fasola wybiera się na basen. Tam ma przejścia z ratownikiem, który przepędza go z akwenu dla dzieci. W końcu trafia do właściwego basenu dla dorosłych. O mały włos nie traci w nim życia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Pan Fasola wybiera się na basen. Ratownik przepędza go ze strefy przeznaczonej dla dzieci. W końcu udaje mu się trafić do basenu dla dorosłych. O mały włos nie traci w nim życia. Po dramatycznych przejściach chce wyjechać z parkingu swoim niezawodnym autem, ale z nie może tego zrobić. Pomysłowość nigdy jednak nie zawodzi Jasia Fasoli. Także tym razem także w nietypowy sposób rozwiązać swój problem. Zmęczony przysiada na ławce w parku, by zjeść drugie śniadanie. Wieczorem zabiera swoją dziewczynę do kina na horror. Bardziej niż film innych widzów przeraża jego zachowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także