Jaś Fasola (13)

Jaś Fasola (13)

(Mr. Bean: Goodnight Mr Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1995   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Jaś przyjeżdża do szpitala. Swoim samochodem tarasuje wyjazd dla karetki. W klinice również nie liczy się z potrzebami innych. Robi wszystko, aby ominąć kolejkę czekających chorych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Jaś przyjeżdża do szpitala. Swoim samochodem tarasuje wyjazd dla karetki. W klinice również nie zamierza liczyć się z potrzebami innych. Robi co może, aby ominąć kolejkę czekających chorych. Później jedzie na wycieczkę. Postanawia zrobić sobie zdjęcie z pełniącym służbę żołnierzem w stroju galowym. Wcześniej przyozdabia jego mundur kwiatami. Kiedy po pełnym wrażeń dniu układa się do snu, okazuje się, że wcale nie będzie mu łatwo zasnąć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także