Jaś Fasola (10)

Jaś Fasola (10)

(Mr. Bean: Do-It-Yourself Mr. Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1994   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Jaś dekoruje mieszkanie na sylwestra. Rupert i Hubert w sekrecie przed gospodarzem przestawiają wskazówkę zegara. Wkrótce bije północ. Następnego dnia Jasia Fasolę ogarnia szał wyprzedaży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Sylwester. Jaś dekoruje swoje mieszkanko przed wieczorną imprezą, na którą mają przyjść dwaj jego koledzy, Rupert i Hubert. Na przyjęciu goście bawią się tak dobrze, że w sekrecie przed gospodarzem przestawiają wskazówkę zegara i wkrótce wybija północ. Następnego dnia Fasolę ogarnia szał noworocznej wyprzedaży. Po raz pierwszy udaje się do sklepu z meblami. Kupuje tak wiele sprzętów, że z trudem upycha jej w swoim samochodzie. Po powrocie do domu uświadamia sobie, że najwyższy czas zrobić generalny remont. Zabiera się do malowania z wielkim zapałem. Maluje wszystko, co się da.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także