Jaś Fasola (1)

Jaś Fasola (1)

(Mr. Bean)

serial komediowy Wielka Brytania 1990   od 12 lat
Występują:Rowan Atkinson
Reżyseria:John Birkin, John Howard Davies, Paul Weiland
W skrócie:Rowan Atkinson wciela się w postać gapowatego Jasia Fasoli, który komplikuje najprostszą sytuację. Tu przystępuje do egzaminu z trygonometrii, a na plaży w dziwny sposób zakłada kąpielówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaś Fasola, to żyjący samotnie mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Sytuacje dnia codziennego, rozwiązuje w bardzo dziwny, ale zabawny sposób. Znamienne dla Jasia Fasoli są miś, z którym śpi oraz jedyny w swoim rodzaju mini samochód, którym mknie ulicami miasta. Mężczyzna jest wierny zasadzie, że wszystko robi sam. Ani nie wychodzi mu to dobrze, ani szybko, natomiast przysparza mnóstwo śmiechu.

W tym odcinku

Popularny brytyjski komik Rowan Atkinson wciela się w postać gapowatego i złośliwego Jasia Fasoli, który potrafi skomplikować nawet najprostszą sytuację. W tym odcinku przystępuje do egzaminu z matematyki. Kiedy okazuje się, że zestaw pytań obejmuje inne zadania niż te, których się nauczył, wpada w panikę i próbuje odpisać od sąsiada. Następnie wybiera się na plażę, gdzie w bardzo skomplikowany sposób próbuje założyć kąpielówki. Na koniec trafia do kościoła, gdzie podczas nabożeństwa próbuje walczyć z ogarniającą go sennością.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także