Janka: Licytacja (15)

Janka

sezon 1 odc. 15: Licytacja

serial obyczajowy RFN/Polska 1989   od 7 lat
Występują:Agnieszka Krukówna, Tadeusz Horvath, Krzysztof Kowalewski, Joanna Żółkowska
Reżyseria:Janusz Łęski
W skrócie:Bromski ma kłopoty i Stawisko zostaje wystawione na licytację. Niespodziewanie Oskar znajduje gazetę, z której wynika, że należące do jego wnuczki akcje ciotki Weroniki są już bardzo cenne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowująca się bez ojca Janka (Agnieszka Krukówna) przewodzi grupie "Orłów". Jej rówieśnik, a zarazem kolega Julek (Tadeusz Horvath) dowodzi zespołem "Wilków". Obie grupy rywalizują ze sobą, a jednocześnie przeżywają wiele przygód w realiach Polski dwudziestolecia międzywojennego. Z czasem między liderami ekip powoli rodzi się uczucie.

W tym odcinku

Jakub Bromski, oszukany przez wspólników, ma poważne kłopoty finansowe. Janka pragnie pomóc sąsiadowi, lecz dziadek nie dysponuje potrzebną sumą pieniędzy. Stawisko zostaje wystawione na licytację. Niespodziewanie Oskar znajduje gazetę, z której wynika, że akcje ciotki Weroniki, należące do jego wnuczki, stały się bardzo cenne. Uświadamia sobie, że Janka może wykupić gospodarstwo i oddać je właścicielom. Dziewczyna natychmiast wyrusza na miejsce, gdzie ma się odbyć sprzedaż majątku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także