Jako w piekle, tak i na Ziemi

6.2/10 6.2/10

(As Above, So Below)

HORROR USA 2014   od 16 lat
Występują:Perdita Weeks, Ben Feldman, Edwin Hodge, François Civil
Reżyseria:John Erick Dowdle
W skrócie:Archeolog Scarlett Marlowe przez całe życie poszukuje kamienia filozoficznego Flamela. Kobieta odkrywa, że cenny przedmiot znajduje się paryskich katakumbach. Na wyprawę wyrusza z nią były chłopak.
Ekipa penetrująca paryskie katakumby odnajduje wejście do piekła, co ma nietrudne do przewidzenia konsekwencje. Dla zapominalskich.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 7 czerwca
za 11 dni
1:10 TVN (z napisami)

Opis

Archeolog, Scarlett Marlowe (Perdita Weeks), przez całe życie poszukuje kamienia filozoficznego Flamela. Według legendy artefakt może zamienić metal w czyste złoto, a także zagwarantować wieczne życie. Kobieta odkrywa, że cenny przedmiot znajduje się paryskich katakumbach. Na wyprawę wyrusza z nią były chłopak, George (Ben Feldman), błyskotliwy archeolog, który zajmuje się restauracją historycznych pomników. Towarzyszy im Benji (Edwin Hodge), cierpiący na klaustrofobię kamerzysta-amator. Każde z nich ma jakąś tajemnicę, jednak w katakumbach nikt nie ucieknie przeszłości. Nadzieją na przetrwanie jest moc kamienia filozoficznego. Rozgrywający się w paryskich katakumbach klimatyczny horror braci Dowdle ("Diabeł"). W obsadzie znany z serialu "Mad Men" Ben Feldman.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)