Jaka to melodia?

Jaka to melodia?

teleturniej muzyczny   b.o.
Występują:Aneta Todorczuk-Perchuć, Magda Karel, Monika Pikuła, Piotr Ligienza
W skrócie:Wystąpią aktorzy z serialu 'Za marzenia'. O zwycięstwo powalczą: Aneta Todorczuk-Perchuć, Monika Pikuła, Piotr Ligienza i Magda Karel. Norbi przepyta gwiazdy, co aktualnie dzieje się na planie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niezwykle popularny program w nowej odsłonie - ze zmienioną scenografią, nowymi zasadami oraz Norbertem Dudziukiem znanym jako Norbi w roli prowadzącego. Show emitowane jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo przez m.in. Fun Factory, Nataszę Urbańską, Cleo, Blue Cafe, Filipa Latę, Szymona Chodynieckiego, Zouzy, Red Lips, Olę Szwed, Marka Kaliszuka czy Lenę Zuchniak.

W kolejnym odcinku muzycznego show wystąpią aktorzy znani z serialu "Za marzenia". O zwycięstwo powalczą: Aneta Todorczuk-Perchuć, Monika Pikuła, Piotr Ligienza i Magda Karel. Norbi przepyta goszczące w studiu gwiazdy, co aktualnie dzieje się na planie. Na scenie zaśpiewają m.in. Krzysztof Krawczyk, Kasia Cerekwicka, Maryla Rodowicz i Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu. Wygrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także