Jak zostałem Rosjaninem (7)

Jak zostałem Rosjaninem (7)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Roma zabiera Aleksa na wystawę swojej dziewczyny. Przed wejściem do galerii sztuki wdają się w awanturę z mężczyznami z Kaukazu. Tymczasem Anatolij z pomocą kochanki zastawia pułapkę na Ekaterinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Roma zabiera Alexa na wystawę swojej dziewczyny. Niestety, przed wejściem do galerii sztuki wdają się w awanturę z mężczyznami z Kaukazu. Alex chce się popisać znajomością rosyjskiego, ale niezbyt fortunnie dobiera słowa. W tym samym czasie Anatolij z pomocą kochanki zastawia pułapkę na Ekaterinę. Wbrew jego oczekiwaniom, choć zgodnie z nadziejami dziennikarki, dziewczyna zdradza jej wszystkie sekrety swojego partnera. Anna ma iść z Alexem do kina, jednak na jej progu zjawia się Oleg.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także