Jak zostałem Rosjaninem (5)

Jak zostałem Rosjaninem (5)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex dziwi się miejscowym zwyczajom, które zauważył w mieszkaniu Ani i Romy: trzymaniu niepotrzebnych rzeczy na balkonie czy przechowywaniu pod zlewem torebek 'na wszelki wypadek'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 15 czerwca
za 10 dni
6:10 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex dziwi się miejscowym zwyczajom, które zauważył w mieszkaniu Ani i Romy: trzymaniu niepotrzebnych rzeczy na balkonie, przechowywaniu pod zlewem torebek "na wszelki wypadek" oraz konieczności odkładania wszystkie na właściwe miejsce. Dziennikarz ma jeszcze tylko jeden dzień, aby się zameldować. Roma prosi go, żeby wziął ze sobą paszport. Niestety, dokumentu nie ma ani w domu, ani w biurze. Tymczasem ludzie Anatolija śledzą Ekaterinę. Nie są przy tym zbyt subtelni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także