Jak zostałem Rosjaninem (3)

Jak zostałem Rosjaninem (3)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Alex chce się popisać swoimi umiejętnościami przed redakcją. Umawia wywiad z pewnym oligarchą, jednak wracając ze spotkania zostawia w taksówce torbę z laptopem. Niebawem zostaje aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 25 czerwca
za 8 dni
8:35 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex chce się popisać swoimi umiejętnościami przed resztą redakcji. Umawia wywiad z pewnym oligarchą, jednak wracając ze spotkania zostawia w taksówce torbę z laptopem. Zbieg niefortunnych okoliczności doprowadza do aresztowania dziennikarza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także