Jak zostałem Rosjaninem (3)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex chce się popisać swoimi umiejętnościami przed redakcją. Umawia wywiad z pewnym oligarchą, jednak wracając ze spotkania zostawia w taksówce torbę z laptopem. Niebawem zostaje aresztowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex chce się popisać swoimi umiejętnościami przed resztą redakcji. Umawia wywiad z pewnym oligarchą, jednak wracając ze spotkania zostawia w taksówce torbę z laptopem. Zbieg niefortunnych okoliczności doprowadza do aresztowania dziennikarza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także