Jak zostałem Rosjaninem (20)

Jak zostałem Rosjaninem (20)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex musi wybrać między ojczyzną i karierą a ukochaną. Niebawem zjawia się w redakcji, by obwieścić swoje odejście. Ania nie chce jechać razem z nim. Marina uważa, że Ekaterina jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex musi wybrać pomiędzy ojczyzną i karierą a ukochaną. Zastanawia się przy okazji, do jakich poświęceń są skłonni Rosjanie. W biurze wszyscy leczą kaca. Alex zjawia się w redakcji, żeby obwieścić swoje odejście. Niestety, Ania nie chce jechać razem z nim. Aslan podpowiada, żeby ją porwać. W wyniku serii pomyłek Marina jest przekonana, że Ekaterina spodziewa się dziecka. Dziewczyna natychmiast wszystkich o tym informuje, a jej wiadomość dociera też do Anatolija. Do drzwi Ani puka Oleg. Ma do niej niecodzienną prośbę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)