Jak zostałem Rosjaninem (20)

Jak zostałem Rosjaninem (20)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex musi wybrać między ojczyzną i karierą a ukochaną. Niebawem zjawia się w redakcji, by obwieścić swoje odejście. Ania nie chce jechać razem z nim. Marina uważa, że Ekaterina jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 25 października
za 10 dni
6:50 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex musi wybrać pomiędzy ojczyzną i karierą a ukochaną. Zastanawia się przy okazji, do jakich poświęceń są skłonni Rosjanie. W biurze wszyscy leczą kaca. Alex zjawia się w redakcji, żeby obwieścić swoje odejście. Niestety, Ania nie chce jechać razem z nim. Aslan podpowiada, żeby ją porwać. W wyniku serii pomyłek Marina jest przekonana, że Ekaterina spodziewa się dziecka. Dziewczyna natychmiast wszystkich o tym informuje, a jej wiadomość dociera też do Anatolija. Do drzwi Ani puka Oleg. Ma do niej niecodzienną prośbę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także