Jak zostałem Rosjaninem (2)

Jak zostałem Rosjaninem (2)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Szefowa Aleksa jest przekonana, że nowy podwładny ją podrywa. Roma szykuje romantyczną kolację dla ukochanej. Nieoczekiwanie w hotelu zjawiają się także siostra kierowcy oraz ojciec jego dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Szefowa Alexa jest przekonana, że nowy podwładny ją podrywa. Tymczasem w apartamencie dziennikarza Roma szykuje romantyczną kolację dla swojej ukochanej. Nieoczekiwanie w hotelu zjawiają się także siostra kierowcy oraz ojciec jego dziewczyny. Alex opacznie rozumie zaistniałą sytuację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)