Jak zostałem Rosjaninem (19)

Jak zostałem Rosjaninem (19)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Moskiewski oddział 'American Post' ma zostać zamknięty. Alex postanawia namówić Anatolija na kupno gazety. Oligarcha pokłócił się jednak z Ekateriną. Nie jest skłonny podejmować się takich inwestycji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Moskiewski oddział "American Post" ma zostać zamknięty. Przy okazji Alex porównuje własne reakcje z zachowaniem rosyjskich kolegów z redakcji. Oni stracą pracę, a on - Anię. Żeby do tego nie dopuścić, dziennikarz postanawia namówić Anatolija na kupno gazety. Oligarcha pokłócił się jednak z Ekateriną i obecnie nie jest skłonny podejmować się takich inwestycji. Roma zapomina o rocznicy swojego związku z Irą. Na szczęście udaje mu się uratować całą sytuację, za co wieczorem ma go spotkać nagroda. Alex zbiera w redakcji wszystkich pracowników gazety i wyjaśnia im, dlaczego muszą przekonać Anatolija do zakupu wydawnictwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)