Jak zostałem Rosjaninem (18)

Jak zostałem Rosjaninem (18)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex przekonuje się, jak Rosjanie patrzą na wyjazd oraz życie za granicą. Chce namówić Anię, by zamieszkała z nim w Ameryce. Anatolij pozwala Irze i Romie zamieszkać w jednym pokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Tym razem Alex odkrywa, jak Rosjanie patrzą na wyjazd oraz życie za granicą. Chce namówić Anię, żeby zamieszkała z nim w Ameryce. Będzie to trudne, bo dziewczyna ma poważne plany naukowe. Tymczasem Anatolij pozwala Irze i Romie zamieszkać w jednym pokoju. Tak naprawdę jednak oligarcha układa plan, którego celem jest pozbycie się wybranka córki. Alex usiłuje załatwić Ani pracę w USA. Będzie musiał wykazać się przy tym znajomością mechaniki pojazdowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)