Jak zostałem Rosjaninem (17)

Jak zostałem Rosjaninem (17)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:W najmniej odpowiednim momencie do Moskwy przylatuje Ted. Dla Aleksa to okazja, by sprawdzić stosunek Rosjan do przełożonych. Ira i jej chłopak przeprowadzają się do domu Anatolija.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

W najmniej odpowiednim momencie do Moskwy przylatuje Ted. Dla Alexa to okazja, by sprawdzić stosunek Rosjan do przełożonych. Ira i jej chłopak przeprowadzili się do domu Anatolija. Życie pod dachem przyszłego teścia nie jest łatwe dla Romy - mężczyzna wymusza na nim i na swojej córce całkowitą abstynencję seksualną. Ted traci telefon, na którym ma zapisany numer inwestora z Moskwy. Alex może się wykazać znajomością miejscowych realiów, zwłaszcza że Roma, który miał się zająć nowo przybyłym Amerykaninem, nie zjawił się dziś w pracy. Ekaterina niechcący usuwa prezentację przygotowaną na żądanie Teda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)