Jak zostałem Rosjaninem (14)

Jak zostałem Rosjaninem (14)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
W skrócie:Na lotnisku Alex żegna się z Emily. Jej wyjazd to dla niego wielka ulga - dziennikarz obwinia dziewczynę o swoje ostatnie niepowodzenia. Oleg szantażuje Romę. Grozi mu ujawnieniem pewnego nagrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 27 sierpnia
za 7 dni
6:40 Kino Polska (z napisami)

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Na lotnisku Alex żegna się z Emily. Jej wyjazd to dla niego wielka ulga - dziennikarz obwinia dziewczynę o wszystkie swoje ostatnie niepowodzenia. Oleg szantażuje Romę. Grozi mu ujawnieniem nagrania, na którym widać, jak ten całuje się z Emily. Żeby go powstrzymać, Roma będzie musiał pomóc byłemu chłopakowi Ani pozbyć się rywalizującego z nim Alexa. Tymczasem Amerykanin próbuje wytłumaczyć dziewczynie nieporozumienie związane z przyjazdem Emily. Niestety, Ania nie chce go nawet wysłuchać. Korzystając z okazji, Roma podrzuca Alexowi tabletki, które dostał od Olega. Ekaterina zleca reporterowi kolejne zadanie - wywiad ze znanym wokalistą. Jej biuro po raz kolejny odwiedza Anatolij.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także