Jak zostałem Rosjaninem (14)

Jak zostałem Rosjaninem (14)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Na lotnisku Alex żegna się z Emily. Jej wyjazd to dla niego wielka ulga - dziennikarz obwinia dziewczynę o swoje ostatnie niepowodzenia. Oleg szantażuje Romę. Grozi mu ujawnieniem pewnego nagrania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Na lotnisku Alex żegna się z Emily. Jej wyjazd to dla niego wielka ulga - dziennikarz obwinia dziewczynę o wszystkie swoje ostatnie niepowodzenia. Oleg szantażuje Romę. Grozi mu ujawnieniem nagrania, na którym widać, jak ten całuje się z Emily. Żeby go powstrzymać, Roma będzie musiał pomóc byłemu chłopakowi Ani pozbyć się rywalizującego z nim Alexa. Tymczasem Amerykanin próbuje wytłumaczyć dziewczynie nieporozumienie związane z przyjazdem Emily. Niestety, Ania nie chce go nawet wysłuchać. Korzystając z okazji, Roma podrzuca Alexowi tabletki, które dostał od Olega. Ekaterina zleca reporterowi kolejne zadanie - wywiad ze znanym wokalistą. Jej biuro po raz kolejny odwiedza Anatolij.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także