Jak zostałem Rosjaninem (13)

Jak zostałem Rosjaninem (13)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex chce dać Ani prezent na przeprosiny, ale nie wie, czym obdarowują się Rosjanie. Kupuje dziewczynie lilie. Nie wie, że jest ona na nie uczulona. Krępującą scenę komplikuje pojawienie się Olega.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex chciałby dać Ani prezent na przeprosiny, ale nie wie, czym obdarowują się Rosjanie. W końcu kupuje dziewczynie lilie; problem w tym, że Ania ma na nie alergię. I tak krępującą scenę dodatkowo komplikuje pojawienie się Olega. Tymczasem Ira obchodzi urodziny. Roma martwi się, że jego prezent jest zbyt skromny, dlatego obiecuje dziewczynie wieczorną niespodziankę. Po pracy Alex znajduje w domu roznegliżowaną Emily. Amerykanka twierdzi, że chce z nim porozmawiać, jednak jej strój wskazuje na coś zupełnie innego. Wkrótce w domu zjawia się też Ania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także