Jak zostałem Rosjaninem (10)

Jak zostałem Rosjaninem (10)

(Kak ja stał russkim)

serial komediowy Rosja 2015   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Siergiej Czirkow, Swietłana Iwanowa, Aleksandra Ursulak
Reżyseria:Konstantin Stasky
W skrócie:Alex musi dotrzeć na lotnisko, gdzie lada chwila przybędzie Emily. Tymczasem Ekaterina budzi się w swoim gabinecie obok Anatolija. Okazuje się, że dzień pracy już dawno się rozpoczął.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorczyk Alex Wilson jest dziennikarzem pracującym dla "American Post". Kiedy przez jeden ze swoich artykułów naraża się pewnemu kongresmenowi, szefostwo wysyła go do Moskwy. Z początku przymusowy pobyt w największym państwie Europy wydaje mu się zesłaniem, jednak młody reporter szybko zaczyna postrzegać Rosję jako fascynujące miejsce pełne nie mniej fascynujących ludzi. W Moskwie poznaje też miłość swojego życia. Przed Alexem trudne wyzwania - okaże się, czy potrafi wręczać łapówki, spróbuje też odmówić alkoholu. W głównej roli oglądać można polskiego aktora, Mateusza Damięckiego.

W tym odcinku

Alex dzieli się swoimi obserwacjami na temat przesądności Rosjan. W rozsypanej soli, jedzeniu z noża i witaniu się przez próg upatrują oni przyczyn wszelkich nieszczęść. Tymczasem dziennikarz musi jak najszybciej dotrzeć na lotnisko, gdzie lada chwila przybędzie Emily, jego była dziewczyna. Roma przestrzega, by nie wspominać Ani o jej przylocie. Serdeczne powitania szybko przeradzają się w awanturę, jednak to dopiero początek kłopotów. Roznegliżowana Ekaterina budzi się w swoim gabinecie. Co gorsza, obok widzi śpiącego Anatolija. Ku jej przerażeniu dzień pracy już dawno się rozpoczął, a w biurze jest już pełno ludzi. Kilkadziesiąt pięter niżej Ira oskarża Romę o kłamstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także