Jak to się robi w Ameryce (3/8)

Jak to się robi w Ameryce

sezon 1 odc. 3/8

(How to Make It in America: Paper, Denim + Dollars)

serial komediowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Bryan Greenberg, Victor Rasuk, Luis Guzmán, Lake Bell
Reżyseria:Julian Farino
W skrócie:Ben i Cam znajdują krawca, który zgadza się skroić dżinsy stylizowane na lata 70. Rachel postanawia zmienić swoje życie. Rene chce ruszyć z kampanią reklamową nowego napoju energetycznego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Para młodych nowojorczyków, Ben Epstein (Bryan Greenberg) i Cam Calderon (Victor Rasuk), marzy o karierze w branży odzieżowej. Są gotowi na wszystko, byle tylko osiągnąć swój cel. Mniejsze lub większe oszustwa to cena, jaką muszą płacić za realizację swojego marzenia, ale i na to są przygotowani. Droga na szczyt jest długa, pełna niespodzianek i zagrożeń, którym muszą stawić czoła. Z pomocą Rene (Luis Guzmán), kuzyna Cama, który próbuje wprowadzić na rynek nowy napój energetyczny, oraz przyjaciela, który zna najważniejszych ludzi w mieście, Ben i Cam wyruszają na podbój świata mody. Wierzą, że mieszanka dobrych chęci, zapału, odpowiednich znajomości i sprawdzonych układów wystarczy, by odnieść prawdziwie amerykański sukces.

W tym odcinku

Ben i Cam znajdują w końcu krawca, który zgadza się skroić stylizowane na lata 70-te dżinsy. Po rozmowie z koleżanką, która pracuje za granicą w Korpusie Pokoju, Rachel postanawia zmienić swoje życie. Rene chce ruszyć z kampanią reklamową nowego napoju energetycznego sprzedawanego pod nazwą Rasta Monsta. Składa swoim partnerom propozycję nie do odrzucenia. Camowi udaje się sprzedać kilka zaprojektowanych przez Bena deskorolek bogatym dzieciakom z Manhattanu. Dzięki temu, przyjaciele mają dość pieniędzy, aby spłacić krawca, dostawcę materiału i wprowadzić na rynek nową markę Crisp NYC.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)