Jak poznałem waszą matkę 8: Ostatnia karta, cz. 1 (11)

Jak poznałem waszą matkę 8: Ostatnia karta, cz. 1 (11)

(How I Met Your Mother: Final Page (Part 1))

serial komediowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris
Reżyseria:Pamela Fryman
W skrócie:Siedziba GNB zaprojektowana przez Teda ma zostać otwarta. Architekt postanawia zaprosić na uroczystość wykładowcę, który w niego nie wierzył. Lily i Marshall spotykają znajomego ze studiów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorski architekt Ted Mosby szuka kobiety swojego życia. Na jego drodze staje wiele atrakcyjnych kandydatek. W wyborze tej jedynej pomaga mu najlepszy kumpel, playboy Barney Stinson. Miłosne perypetie i życiowe rozterki przeżywają także ich przyjaciele, małżonkowie Marshall i Lilly, oraz atrakcyjna Robin.

W tym odcinku

Do użytku oddany ma zostać zaprojektowany przez Teda budynek GNB. Młody architekt chce wykorzystać tę okoliczność, aby zemścić się na swoim pierwszym wykładowcy, który twierdził, że Mosby nigdy nie odniesie sukcesu. Kiedy mimo jego wysiłków profesor Vinicks ponownie go ośmiesza, Ted postanawia udać się na teren uczelni, gdzie studiował, i tam zawalczyć o sprawiedliwość. Kierowani nostalgią Lily i Marshall towarzyszą przyjacielowi w wyprawie na kampus, jednak po dotarciu na miejsce spotykają swojego starego, znienawidzonego znajomego. Robin próbuje pozbyć się Patrice.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)