×

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 7 (13/24)

(JAG: Code of Conduct)

serial sensacyjny USA 2001-2002   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, Scott Lawrence
W skrócie:Podczas akcji w Afganistanie ginie dwóch amerykańskich komandosów. Żona jednego z nich chce wyjaśnić przyczyny tragedii. Aby poznać prawdę, prosi o pomoc prawników z JAG.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah "Mac" MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Mac są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Podczas operacji w Afganistanie oddział marynarki traci jednego z żołnierzy. Dowódca, wbrew rozkazom przełożonych, wraca po członka drużyny. Podczas akcji ratunkowej zostaje zastrzelony jeden z komandosów. Mariel Reese, ciężarna żona zabitego mężczyzny, prosi prawników z Wojskowego Biura Śledczego o zbadanie sprawy. Żąda, by wymierzono karę dowódcy oddziału. Admirał Chegwidden poleca Harmowi bronić oskarżonego wojskowego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także