JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (15)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (15)

6.6/10

(JAG: Boomerang: Part 1)

serial sensacyjny USA 1999-2000   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, John M. Jackson, Patrick Labyorteaux
Reżyseria:Donald P. Bellisario, Jeannot Szwarc
W skrócie:Przed laty Kevin Lee przebywał w lunaparku ze swoją dziewczyną. Spotkali jej byłego chłopaka. Potem znaleziono zwłoki marynarza, prawdopodobnie Kevina Lee. Harmon i Bud zajmują się sprawą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Przed laty w lunaparku w Sydney żołnierz Kevin Lee miło spędzał czas ze swoją dziewczyną. Ich zabawę zepsuło jednak spotkanie z byłym chłopakiem dziewczyny. Następnego dnia rano w wodach pobliskiego portu rybacy znaleźli jednak zwłoki marynarza. Udało się ustalić, że służył on wcześniej na amerykańskim okręcie USS Chicago. Było to prawdopodobnie ciało Kevina Lee. Admirał Chegwidden wysyła Harmona i Buda do Australii i zleca im, by zajęli się sprawą zbrodni sprzed lat. Wychodzą na jaw nowe, sensacyjne okoliczności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)