x

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (10/25)

(JAG: Mishap)

serial sensacyjny USA 1999   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, John M. Jackson, Patrick Labyorteaux
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Hawks otrzymała zadanie sprowadzenia na pokład lotniskowca "USS Patrick Henry" uszkodzonego Toccata. Udaje jej się ocalić pilota, ale jeden z marynarzy traci nogę. Hawks staje przed sądem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 25 kwietnia
jutro
18:35 Metro TV
piątek, 26 kwietnia
pojutrze
14:35 Metro TV
niedziela, 28 kwietnia
za 4 dni
11:00 Metro TV

Opis

Główni bohaterowie serialu to komandor Harmon Rabb i Sarah MacKenzie, prawnicy Wojskowego Biura Śledczego JAG. Sprawy, którymi się zajmują są różne. Niektóre dotyczą dezercji lub niewykonanie poleceń przełożonego, inne - gwałtów, przemytu i morderstw. W większość zamieszane są osoby zajmujące wysokie stanowiska w armii. Prawnicy nie zawsze zgadzają się w pracy, jednak w życiu prywatnym pozostają przyjaciółmi.

W tym odcinku

Porucznik Hawks otrzymała zadanie, by na lotniskowcu "USS Patrick Henry" sprowadzić na pokład uszkodzony samolot. Co prawda udało jej się ocalić pilota, ale doszło do wypadku na pasie startowym i jeden z marynarzy stracił nogę. Teraz kobieta staje przed sadem wojskowym. Oskarżycielami w sprawie są Mac i Brumby, a obronę przygotowuje Harm. Rabb wierzy w niewinność koleżanki. Dowiaduje się, że dowódca chciał ją wrobić. Harm powołuje na świadków techników z lotniskowca, senator Latham oraz komandora Ingelsa, który jest podejrzewany o fałszowanie księgi okrętu. Razem z Budem udają się na pokład "USS Patricka Henry'ego".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także