JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (12)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (12)

(JAG: Dungaree Justice)

serial sensacyjny USA 1998-1999   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Hugo Cortina
W skrócie:Harm i Mac prowadzą śledztwo w sprawie pobicia właściciela baru w Norfolk. Sprawcy napadu, trzej marynarze, tłumaczą się, że zrobili to z zemsty za zgwałcenie ich koleżanki, kapral Hawk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Harm i Mac prowadzą śledztwo w sprawie pobicia właściciela baru w Norfolk. Sprawcy brutalnego napadu, trzej marynarze, tłumaczą się, że zrobili to z zemsty. Utrzymują, że właściciel baru zgwałcił ich koleżankę, kapral Hawk. Rabb odkrywa, że jeden z marynarzy kłamie i to on zgwałcił Hawk. Marynarz nie mógł znieść myśli, że dowodzi nim kobieta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)