JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (11)

JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 4 (11)

6.6/10

(JAG: Jaggle Bells)

serial sensacyjny USA 1998-1999   od 12 lat
Występują:David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson
Reżyseria:Greg Beeman
W skrócie:Do biura JAG przychodzi 11-letnia Chloe, która twierdzi, że Mac jest jej matką.Harm broni Jordan Parker, oskarżonej o jazdę samochodem po pijanemu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komandor Harmon "Harm" Rabb (David James Elliott) i major Sarah MacKenzie (Catherine Bell) są prawnikami w Wojskowym Biurze Śledczym JAG. Rozwiązują różnorodne skomplikowane sprawy związane z dezercją, niesubordynacją, przemytem czy morderstwami. Uczestniczą w akcjach antyterrorystycznych i pracują jako szpiedzy. Zdarza się, że kompetencje wojskowe nie wystarczają. Harm i Sarah są przyjaciółmi, jednak w pracy często muszą stanąć po przeciwnych stronach barykady.

W tym odcinku

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Admirał Chegwidden zamierza je spędzić we Włoszech u swojej córki, Franceski. Niestety ze względu na szalejącą zamieć, wszystkie lotniska na wschodnim wybrzeżu są zamknięte. Tymczasem na kilka godzin dowództwo przejmuje Harm. Do biura przychodzi 11-letnia dziewczynka, Chloe Madison, która twierdzi że Mac jest jej matką. Wszyscy są bardzo zaskoczeni, ale okazuje się że Sarah tylko opiekuje się Chloe. Dziewczynka opowiada o swoim zaginionym ojcu, którego okręt zatonął w dniu jej urodzin. W wyniku zbiegu okoliczności Budowi udaje się odnaleźć ojca Chloe. Gdy Bud i Harriet kupują prezenty gwiazdkowe dla małych pacjentów ze szpitala dziecięcego, Harm broni wojskowej psycholog, Jordan Parker, której zarzucono jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)