It's my life! To moje życie (14/16)

It's my life! To moje życie (14/16)

reality show Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Justyna i Patryk przygotowują się do wyjazdu do Francji. Spokój zakłóca im konfrontacja Arka z Aleną i Mateuszem. Rozgoryczony panującą w domu atmosferą chłopak chce znaleźć kolejną dorywczą pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piątka młodych, nieznających się wcześniej osób, postanawia zamieszkać razem w wynajmowanym lokalu w Krakowie - mieście studentów, knajp, imprez i wielu możliwości. Wszyscy mają określony cel - zacząć żyć na własny rachunek, bez kontroli, rad i instrukcji. Jednych przywiodła tutaj chęć wyprowadzki od rodziców, innych motywacja, by znaleźć interesującą pracę. We wspólnej kamienicy muszą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię i łazienkę, ale też rachunki. Każdy uczestnik otrzymuje jednorazowe wsparcie finansowe w kwocie odpowiadającej pensji minimalnej. Na początku czeka ich opłata czynszu i kaucji za wynajem mieszkania. Czas pokaże, czy dojdą do porozumienia i jak podzielą się kosztami utrzymania.

Justyna i Patryk przygotowują się do wyjazdu do Francji. Spokój zakłóca im nieoczekiwana konfrontacja Arka z Aleną i Mateuszem. Rozgoryczony panującą w domu atmosferą chłopak chce znaleźć kolejną dorywczą pracę. Niebawem wszyscy mieszkańcy mają okazję, by poczuć się jak prawdziwe gwiazdy telewizji.