It's my life! To moje życie (13/16)

It's my life! To moje życie (13/16)

reality show Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Justyna i Patryk mają kilka dni na uzbieranie pieniędzy na wyjazd. Dziewczyna chce podjąć się dorywczej pracy, by wesprzeć partnera. Mateusz jeszcze tydzień musi siedzieć na przymusowym urlopie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piątka młodych, nieznających się wcześniej osób, postanawia zamieszkać razem w wynajmowanym lokalu w Krakowie - mieście studentów, knajp, imprez i wielu możliwości. Wszyscy mają określony cel - zacząć żyć na własny rachunek, bez kontroli, rad i instrukcji. Jednych przywiodła tutaj chęć wyprowadzki od rodziców, innych motywacja, by znaleźć interesującą pracę. We wspólnej kamienicy muszą dzielić ze sobą nie tylko kuchnię i łazienkę, ale też rachunki. Każdy uczestnik otrzymuje jednorazowe wsparcie finansowe w kwocie odpowiadającej pensji minimalnej. Na początku czeka ich opłata czynszu i kaucji za wynajem mieszkania. Czas pokaże, czy dojdą do porozumienia i jak podzielą się kosztami utrzymania.

Justyna i Patryk mają już tylko kilka dni na uzbieranie pieniędzy na wyjazd do Francji. Dziewczyna chce podjąć się dorywczej pracy, by wesprzeć swojego partnera. Mateusz jeszcze tydzień musi siedzieć na przymusowym urlopie, a kończą mu się pieniądze. Przeprowadza razem z Aleną śledztwo na temat Arka. Prawda okazuje się dla wszystkich zaskakująca.