Instynkt: Znak Lucyfera (4/13)

Instynkt: Znak Lucyfera (4/13)

6.7/10
serial kryminalny Polska 2011   od 16 lat
Występują:Marieta Żukowska, Danuta Stenka, Grzegorz Ciągardlak, Szymon Bobrowski
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:Przy szosie zostaje znalezione ciało pracownicy okolicznego banku. Okazuje się, że miała powiązania z osobami, które wyłudziły z banku pieniądze. Tarkowski nabiera zaufania do Oster.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

Przy podwarszawskiej szosie zostaje znalezione ciało pracownicy okolicznego banku. Okazuje się, że kobieta miała powiązania z osobami, które wyłudziły sporą sumę pieniędzy. Tarkowski pod wpływem Rogoża nabiera zaufania do Oster. Próbuje przekonać Olę, by przestała zajmować się biografią detektyw. Jednak zazdrosna kochanka jeszcze bardziej usiłuje pogrążyć Oster w jego oczach i zgłasza swoje zastrzeżenia do prokuratora Wójcika. Prosi też, by zezwolił na inwigilację policjantki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)