Instynkt: Wiatr we włosach (8/13)

Instynkt: Wiatr we włosach (8/13)

6.7/10
serial kryminalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Danuta Stenka, Szymon Bobrowski, Paweł Królikowski, Marieta Żukowska
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:W podwarszawskiej wsi pod mostem przechodzień znajduje ciało pracownicy warszawskiego salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Ofiara ma złamany kręgosłup i jest nafaszerowana kokainą....

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

W podwarszawskiej wsi, pod mostem przypadkowy przechodzień znajduje ciało Anety Lato, pracownicy warszawskiego salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Ofiara ma złamany kręgosłup i jest nafaszerowana kokainą. Funkcjonariusze przesłuchują kierownika sklepu, Kremera, oraz personel. Przełożony Anety zeznaje, że po kolejnej awanturze z klientem musiał ją zwolnić. Młody sprzedawca zdradza, że nakrył jedną z współpracowniczek na przeglądaniu rzeczy w szafce Lato. Śledczy przeszukują mieszkanie Izy i znajdują tam narkotyki, których ślady wykryto w ciele Anety. Docierają też do chłopaka ofiary, notowanego w policyjnych kartotekach, Darka Siudy. Mężczyzna sądząc, że ponownie trafi do więzienia, obezwładnia prokuratora Wójcika i barykaduje się w pokoju przesłuchań. Mimo to Anna sądzi, że chłopak jest niewinny. Tymczasem Ola spotyka się w szpitalu z doktorem Kalitą, by wyciągnąć od niego informacje o komisarz Oster. Tarkowski widząc Olę w towarzystwie Wójcika zaczyna być o niego zazdrosny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także