Instynkt: Sąsiedzi (9/13)

Instynkt: Sąsiedzi (9/13)

6.7/10
serial kryminalny Polska 2011   od 16 lat
Występują:Danuta Stenka, Szymon Bobrowski, Paweł Królikowski, Marieta Żukowska
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:Ginie komentator sportowy Adam Chojecki. Ciało znalazła w mieszkaniu kochanka dziennikarza, która tego dnia była z nim umówiona. Komisarz Oster zostaje w zaplombowanym mieszkaniu ofiary...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

Ginie znany komentator sportowy, Adam Chojecki. Ciało znalazła w mieszkaniu kochanka dziennikarza, która tego dnia była z nim umówiona. Sekcja zwłok wykazuje, że mężczyzna został porażony prądem. Sąsiedzi zmarłego zeznają, że wokół Chojeckiego zawsze kręciło się wiele kobiet, ta z którą rozmawiali funkcjonariusze nie jest jedyna. Interesowały go jedynie przelotne związki. Policjanci docierają do kolejnych narzeczonych Chojeckiego, jednak nie uzyskują żadnych informacji, które mogłyby naprowadzić ich na trop sprawcy. Tymczasem w mieszkaniu komentatora śledczy odkrywają linie papilarne osoby o małych dłoniach. Komisarz Oster zostaje w zaplombowanym mieszkaniu ofiary. W nocy ktoś, kto ma klucze, zrywa zabezpieczenia i otwiera drzwi, jednak ucieka, gdy orientuje się, że w domu ktoś jest. Tymczasem Ola wykrada ze szpitala akta Anny. W swoim mieszkaniu zostaje zaatakowana przez nieznanych sprawców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także