Instynkt: Diabelskie sztuczki (1/13)

Instynkt: Diabelskie sztuczki (1/13)

serial kryminalny Polska 2011   od 16 lat
Występują:Marek Lewandowski, Danuta Stenka, Władysław Kowalski, Szymon Bobrowski
Reżyseria:Patryk Vega
W skrócie:Ola Lewicka, była partnerka Krzysztofa, zostaje rzecznikiem prasowym komendy. Ona i Tarkowski angażują się we wspólne dochodzenie. Sprawa dotyczy domniemanego samobójstwa profesora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komisarz Anna Oster (Danuta Stenka) zostaje przeniesiona do wydziału zabójstw stołecznej policji. Przełożeni cenią detektyw za jej doświadczenie i wyjątkową skuteczność w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych spraw kryminalnych. Przy prowadzeniu śledztwa Oster kieruje się nie tylko rzetelną wiedzą, lecz także swoim niezwykłym policyjnym instynktem. Dla współpracowników jest nieprzystępna, co ma związek z jej niejasną przeszłością, którą z czasem coraz trudniej jest jej ukryć. Partnerem Oster zostaje podkomisarz Krzysztof Tarkowski (Szymon Bobrowski). Policjant nie akceptuje metod działania starszej koleżanki i jej ambicji przywódczych. Ponadto ma do niej żal za to, że został rozdzielony ze swoją dotychczasową partnerką, Olą Lewicką (Marieta Żukowska). Na tym tle często dochodzi między nimi do konfliktów.

W tym odcinku

Ola Lewicka, była partnerka Krzysztofa, zostaje przeniesiona na stanowisko rzecznika prasowego komendy. Tymczasem Tarkowski wraz z komisarz Oster angażuje się w pierwsze wspólne dochodzenie. Sprawa dotyczy domniemanego samobójstwa znanego profesora Leona Adlera (Władysław Kowalski). W toku śledztwa okazuje się, że tajemnicza śmierć naukowca wiąże się z pewną nierozwiązaną sprawą sprzed lat.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także