x
Inspektor Ricciardi: Dzień umarłych (4)

Inspektor Ricciardi: Dzień umarłych (4)

(Il Commissario Ricciardi: Il giorno dei morti)

serial kryminalny Włochy 2021
Występują:Lino Guanciale, Antonio Milo, Enrico Ianniello, Serena Iansiti
Reżyseria:Alessandro D'Alatri
W skrócie:Mały chłopiec, żyjący na ulicy, zostaje znaleziony martwy. Wszyscy sądzą, że dziecko zmarło z głodu. Ricciardi uważa, że ktoś je otruł. Odkrycie prawdy sprawia, że inspektor jest w niebezpieczeństwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Włochy, Neapol, lata 30. XX wieku. Na ulicach miasta jest wyjątkowo niebezpiecznie, praktycznie codziennie dochodzi do jakiś przestępstw. Młody policjant, inspektor Luigi Alfredo Ricciardi (Lino Guanciale) jest wyjątkowo sumienny, a poczucie sprawiedliwości każe mu rozwiązać każdą zagadkę kryminalną. Detektyw posiada szczególny dar - widzi duchy zabitych ludzi i słyszy ich ostatnie myśli. Niezwykła umiejętność oraz otaczająca go aura tajemniczości sprawia, że zniechęca do siebie większość ludzi, ale bywa niezwykle skuteczny w pracy. Włoski serial powstał na motywach powieści Maurizia De Giovanniego.

W tym odcinku

Mały chłopiec, żyjący na ulicy, zostaje znaleziony martwy. Wszyscy sądzą, że dziecko zmarło z głodu. Ricciardi uważa, że ktoś je otruł. Odkrycie prawdy sprawia, że inspektor jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Występują (pokaż wszystkich)