Iniemamocni 2

Iniemamocni 2

7.5/10 7.7/10

(Incredibles 2)

FILM ANIMOWANY USA 2018   od 7 lat
Reżyseria:Brad Bird
W skrócie:Iniemamocni znów narażają się władzom, której przedstawiciele krytykują konsekwencje starcia z Człowiekiem Szpadlem. Po kolejnym upomnieniu ze strony adwokata Helen i Bob wspominają dawne wydarzenia.
Żyjąca wśród normalnych ludzi - nie do końca legalnie - zaprawiona w bojach rodzina superherosów znów okazuje się niezbędna, gdy do miasta zbliża się nowy super wróg. Plus zasłużona nominacja do Oscara.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzina Iniemamocnych po raz kolejny naraża się władzom, której przedstawiciele krytykują konsekwencje starcia z Człowiekiem Szpadlem. Po kolejnym upomnieniu ze strony adwokata Helen i Bob Parrowie wraz z trojgiem dzieci rozważają nad minionymi wydarzeniami. Jeszcze tego samego dnia odzywa się do nich tajemniczy biznesmen, Winston Deavor, który proponuje parze udział w przedsięwzięciu. Jego celem jest ponowna legalizacja superbohaterów. Helen jako Elastyna musiałaby nagrywać swoje działania wymierzone przeciwko złoczyńcom, tymczasem Bob ma zająć się dziećmi - nastoletnią Wiolą, Maksem i Jack-Jackiem. Obydwa zadania okazują się o wiele trudniejsze, niżby mogli przypuszczać. U małego synka państwa Parrów zaczynają rozwijać się trudne do okiełznania nadprzyrodzone zdolności, tymczasem miasto terroryzowane jest hipnozą za pomocą złowieszczego Ekrantyrana... Film otrzymał nominację do Oscara, Złotych Globów i BAFTY. Sequel zdobywcy Oscara, Złotej Satelity i nagrody Annie.

Twórcy (pokaż wszystkich)