Inazuma Eleven: Zabójczy Trójkąt Z! (20)

(Inazuma Eleven: The Killer Triangle Z!)

serial animowany Japonia 2010   od 7 lat
W skrócie:Gimnazjum Raimona jest gotowe do gry z kolejnym przeciwnikiem, poprzednią szkołą Axela Blaze'a. Niektórzy zawodnicy z Kirkwood wciąż żywią urazę do dawnego kolegi i w spotkaniu widzą szansę na zemstę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drużyna piłki nożnej z gimnazjum Raimon składa się z 7 zawodników. Nie wiedzie się jej ostatnio zbyt dobrze. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, wnuk jednego z najlepszych japońskich bramkarzy, chce przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec znany z legendarnego zagrania zwanego "ognistym tornadem", nadarza się świetna okazja, by zmotywować piłkarzy. Jednak Axel rzucił piłkę nożną ze względu na tajemniczy "wypadek" i mimo nalegań Marka odmawia dołączenia do zespołu. Gdy gimnazjum Raimon otrzymuje oficjalne zaproszenie do rozegrania meczu z "Królewską akademią" z konkurencyjnego gimnazjum, dyrekcja szkoły stawia zawodnikom ultimatum: zwycięstwo lub rozwiązanie drużyny. Kapitan jeszcze raz próbuje poderwać kolegów do walki i rozpocząć treningi.

W tym odcinku

Gimnazjum Raimona jest gotowe do gry z kolejnym przeciwnikiem - liceum Kirkwood, czyli poprzednią szkołą Axela Blaze'a. Niektórzy zawodnicy z Kirkwood wciąż żywią urazę do dawnego kolegi i chcą wykorzystać to spotkanie jako okazję do zemsty.

Zobacz także